Poetna stranica 29.03.2024.  00:28
11. zimski kup u podvodnim vještinama

Završili smo i zadnju ovogodišnju utrku. Ovaj puta s najmlaðim sastavom do sada. Izgleda da su nam se "starci " umorili. No, mladost je tu i nije razoèarala. NA vještine, koje su održane u Sisku 04. i 5. 12., išlo nas je  osam - dva ženska i dva muška para. Po ne znam koji puta smo dokazali da ne znamo igrati košarku. Ekipa Nina Flis i Petra Kovaè je odradila sve super, a onda su izgubile 1.5 minuta na košu što ih je koštalo medalje u apsolutnoj konkurencij, no svejedno su bile prve u konkurenciji juniorki. Maja Muktiæ i Valentina Jurec dalje od koša nisu otišle.  Valentina nije uspjela postiæi koš u zadanom vremenu. Kod muških iste stvari. Par Vlado Šoštariæ i Božo Flis  bili su najbrži do koša, a onda ista stara prièa.  Na kraju su zauzeli 8. mjesto, a Nikola Lukaèin i Marko Kovaè su bili 16. U plasmanu ekipno klupski , cure su osvojile 3. mjesto , a deèki si bili 5.
U nedjelju je održana disciplina "Brzo i vješto" Nakon prvog dana MAja nam je dobila visoku temperaturu, a kad je dobije Maja, onda i Valentini nešto ne štima , tako da nas je bilo samo 6. Svi su se maksimalno potrudili i ostvarili dobre rezultate.  U konkurenciji kadetkinja Martina Strmeèki osvojila je 4. , a Kristina Šoštariæ 5. mjesto.Kod juniorki je Petra Kovaè osvojila 10. mjesto.  Kod mlaðih kadeta boje Šoderice branio je Ivan Èubriæ osvojivši 8. mjesto. U kategoriji juniora nastupili su Vladimir Šoštariæ kojemu je zlato pobjeglo za dvije sekunde ( 2. mjesto ) i Nikola Lukaèin koji je osvojio 12 mjesto. U poretku ženskih ekipa, cure su 3., a kod muških su deèki 4.

Autor: Božidar Flis, 06.12.2004.